Tomograf i Rezonans Andrychów

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma na celu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Andrychów to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 07-305. Miasto należy do powiatu wadowickiego. Powierzchnia zajmuje 10,3 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1767. Liczba mieszkańców miasteczka Andrychów osiąga ok. 20 567. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Andrychów gęstość zaludnienia wynosi 1 991,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWA.

Miasteczko Andrychów leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Kęty (9,0km), Żywiec (21,5km) , Wadowice (11,4km) , Brzeszcze (19,5km), Wilamowice (15,2km), Bielsko-Biała (20,6km) , Zator (17,2km).

Bez względu na porę roku Andrychów i okolica urzeka turystów zapewniając dużo rozrywek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Andrychów posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Andrychów i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Andrychów daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.