Tomograf i Rezonans Bardo

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Bardo to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-256. Miasto należy do powiatu ząbkowickiego. Obszar zajmuje 4,7 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym, na początku XIV wieku. Liczba mieszkańców miasta Bardo wynosi ok. 2 603. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Bardo gęstość zaludnienia wynosi 552,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DZA.

Miasto Bardo leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Kłodzko (9,6km), Piława Górna (19,8km) , Ząbkowice Śląskie (10,7km) , Polanica-Zdrój (19,0km), Złoty Stok (11,7km), Paczków (19,3km) , Nowa Ruda (18,7km).

Bez względu na porę roku Bardo i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając sporo niespodzianek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Bardo posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Bardo i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Bardo zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.