Tomograf i Rezonans Bochnia

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wyłączenie możliwych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Bochnia to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-700. Miasteczko należy do powiatu bocheńskiego. Obszar zajmuje 29,9 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1253. Liczba mieszkańców miasteczka Bochnia sięga ok. 29 972. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Bochnia gęstość zaludnienia wynosi 1 003,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBC.

Miasteczko Bochnia leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Nowy Wiśnicz (6,3km), Wieliczka (26,2km) , Brzesko (12,4km) , Czchów (23,1km), Niepołomice (16,9km), Koszyce (24,4km) , Nowe Brzesko (18,6km).

W każdej porze roku Bochnia i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując dużo atrakcji. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Bochnia posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Bochnia i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Bochnia oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.