Tomograf i Rezonans Boleszkowice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu przedstawienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Boleszkowice to miasteczko, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-407. Miasto należy do powiatu myśliborskiego. Obszar zajmuje 130,5 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Boleszkowice osiąga ok. 2 891. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Boleszkowice gęstość zaludnienia wynosi 22 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZMY.

Miasteczko Boleszkowice leży w pobliżu takich miejscowości jak: Mieszkowice (8,6 km), Górzyca (26,3 km) , Dębno (8,8 km) , Trzcińsko-Zdrój (24,4 km), Moryń (18,9 km), Słońsk (25,6 km) , Witnica (22,9 km).

W każdej porze roku Boleszkowice i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując moc niespodzianek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Boleszkowice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Boleszkowice i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Boleszkowice daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.