Tomograf i Rezonans Borów

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu przedstawienie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wykluczenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Borów to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-160. Miasteczko należy do powiatu strzelińskiego. Obszar zajmuje 98,7 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Borów osiąga ok. 5 324. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Borów gęstość zaludnienia wynosi 54 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DST.

Miasteczko Borów leży w pobliżu takich miejscowości jak: Jordanów Śląski (8,8 km), Łagiewniki (14,5 km) , Żórawina (9,6 km) , Strzelin (12,5 km), Domaniów (9,9 km), Kondratowice (12,8 km) , Kobierzyce (10,5 km).

Niezależnie od pory roku Borów i okolica zachwyca turystów oferując sporo rozrywek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Borów posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Borów i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Borów daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.