Tomograf i Rezonans Ciepłowody

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Ciepłowody to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-211. Miasteczko należy do powiatu ząbkowickiego. Powierzchnia zajmuje 77,4 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Ciepłowody sięga ok. 3 059. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Ciepłowody gęstość zaludnienia wynosi 40 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DZA.

Miasteczko Ciepłowody leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Niemcza (8,5 km), Strzelin (16,1 km) , Ząbkowice Śląskie (9,1 km) , Łagiewniki (14,8 km), Ziębice (11,2 km), Stoszowice (15,1 km) , Kondratowice (11,8 km).

Bez względu na porę roku Ciepłowody i okolica przyciąga turystów zapewniając moc rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Ciepłowody posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Ciepłowody i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Ciepłowody zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.