Tomograf i Rezonans Cybinka

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Cybinka to miasto, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 69-108. Miejscowość należy do powiatu słubickiego. Obszar zajmuje 5,3 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1945. Liczba mieszkańców miasteczka Cybinka osiąga ok. 2 755. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Cybinka gęstość zaludnienia wynosi 520,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSL.

Miasto Cybinka leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Rzepin (17,1km), Sulęcin (35,3km) , Torzym (23,5km) , Gubin (27,7km), Słubice (23,6km), Ośno Lubuskie (29,3km) , Krosno Odrzańskie (25,8km).

Niezależnie od pory roku Cybinka i okolica przyciąga odwiedzających oferując dużo niespodzianek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Cybinka posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Cybinka i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Cybinka oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.