Tomograf i Rezonans Długołęka

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie możliwych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Długołęka to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-090. Miasteczko należy do powiatu wrocławskiego. Powierzchnia zajmuje 212,8 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Długołęka wynosi ok. 30 706. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Długołęka gęstość zaludnienia wynosi 139 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DWR.

Miasteczko Długołęka leży blisko takich miejscowości jak: Wisznia Mała (13,2 km), Trzebnica (17,4 km) , Dobroszyce (14,3 km) , Zawonia (15,5 km), Oleśnica (14,4 km), Siechnice (16,2 km) , Czernica (15,0 km).

Bez względu na porę roku Długołęka i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując moc atrakcji. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Długołęka posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Długołęka i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Długołęka zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.