Tomograf i Rezonans Domaniów

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wyłączenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Domaniów to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-216. Miejscowość należy do powiatu oławskiego. Powierzchnia zajmuje 94,5 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Domaniów wynosi ok. 5 215. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Domaniów gęstość zaludnienia wynosi 56 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DOA.

Miasteczko Domaniów leży w pobliżu takich miejscowości jak: Żórawina (8,6 km), Kobierzyce (16,6 km) , Borów (9,9 km) , Strzelin (13,6 km), Wiązów (10,4 km), Siechnice (15,4 km) , Oława (12,6 km).

Bez względu na porę roku Domaniów i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając moc rozrywek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Domaniów posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Domaniów i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Domaniów tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.