Tomograf i Rezonans Dominowo

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma na celu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Dominowo to miasteczko, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 64-510. Miasto należy do powiatu średzkiego. Powierzchnia zajmuje 79,4 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Dominowo osiąga ok. 2 984. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Dominowo gęstość zaludnienia wynosi 38 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PSR.

Miasto Dominowo leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Nekla (9,0 km), Czerniejewo (17,3 km) , Środa Wielkopolska (9,3 km) , Września (13,7 km), Kostrzyn (12,3 km), Kleszczewo (16,8 km) , Miłosław (12,3 km).

Niezależnie od pory roku Dominowo i okolica zachwyca odwiedzających oferując dużo rozrywek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Dominowo posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Dominowo i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Dominowo tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.