Tomograf i Rezonans Dragacz

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu uwidocznienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wyłączenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Dragacz to miasteczko, które znajduje się w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 86-134. Miejscowość należy do powiatu świeckiego. Obszar zajmuje 111,8 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Dragacz osiąga ok. 7 279. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Dragacz gęstość zaludnienia wynosi 65 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CSW.

Miasteczko Dragacz leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Grudziądz (2,6 km), Radzyń Chełmiński (18,8 km) , Gruta (14,0 km) , Jeżewo (16,8 km), Rogóźno (14,5 km), Warlubie (17,5 km) , Nowe (15,9 km).

Bez względu na porę roku Dragacz i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując ogrom atrakcji. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Dragacz posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Dragacz i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Dragacz zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.