Tomograf i Rezonans Duszniki

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy obrazy prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu uwidocznienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie możliwych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Duszniki to miasto, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 64-550. Miasto należy do powiatu szamotulskiego. Obszar zajmuje 156,3 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Duszniki osiąga ok. 8 933. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Duszniki gęstość zaludnienia wynosi 56 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PSZ.

Miasteczko Duszniki leży w pobliżu takich miejscowości jak: Buk (10,6 km), Lwówek (17,4 km) , Kaźmierz (10,9 km) , Pniewy (14,7 km), Kuślin (11,7 km), Tarnowo Podgórne (16,3 km) , Opalenica (14,3 km).

Bez względu na porę roku Duszniki i okolica zachwyca odwiedzających oferując ogrom atrakcji. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Duszniki posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Duszniki i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Duszniki zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.