Tomograf i Rezonans Fredropol

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Fredropol to miasto, które położone jest w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-734. Miejscowość należy do powiatu przemyskiego. Obszar zajmuje 159,6 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Fredropol osiąga ok. 5 565. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Fredropol gęstość zaludnienia wynosi 35 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 16, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RPR.

Miasto Fredropol leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Krasiczyn (10,0 km), Tyrawa Wołoska (24,1 km) , Bircza (13,2 km) , Krzywcza (20,0 km), Przemyśl (15,6 km), Żurawica (20,2 km) , Ustrzyki Dolne (18,2 km).

W każdej porze roku Fredropol i okolica przyciąga turystów zapewniając sporo rozrywek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Fredropol posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Fredropol i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Fredropol tworzy wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.