Tomograf i Rezonans Gierałtowice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu zdiagnozowanie choroby organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wyłączenie możliwych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Gierałtowice to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Śląskie, kod pocztowy 44-186. Miasteczko należy do powiatu gliwickiego. Powierzchnia zajmuje 38,1 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Gierałtowice osiąga ok. 12 009. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Gierałtowice gęstość zaludnienia wynosi 313 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 32, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od SGL.

Miasteczko Gierałtowice leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Ornontowice (4,9 km), Suszec (22,8 km) , Czerwionka-Leszczyny (9,3 km) , Wyry (16,1 km), Pilchowice (12,3 km), Zbrosławice (21,3 km) , Sośnicowice (15,6 km).

W każdej porze roku Gierałtowice i okolica urzeka turystów zapewniając moc rozrywek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Gierałtowice posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Gierałtowice i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Gierałtowice stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.