Tomograf i Rezonans Głuchołazy

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Głuchołazy to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 48-340. Miejscowość należy do powiatu nyskiego. Obszar zajmuje 6,8 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Głuchołazy sięga ok. 13 735. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Głuchołazy gęstość zaludnienia wynosi 2 011,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ONY.

Miasteczko Głuchołazy leży blisko takich miast i miasteczek jak: Prudnik (13,6km), Głubczyce (34,1km) , Nysa (19,0km) , Korfantów (24,6km), Biała (21,2km), Paczków (31,5km) , Otmuchów (22,4km).

Niezależnie od pory roku Głuchołazy i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując dużo atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Głuchołazy posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Głuchołazy i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Głuchołazy oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.