Tomograf i Rezonans Głuszyca

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma w przeznaczeniu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wykluczenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Głuszyca to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-340. Miasteczko należy do powiatu wałbrzyskiego. Powierzchnia zajmuje 16,2 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1962. Liczba mieszkańców miasteczka Głuszyca sięga ok. 6 431. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Głuszyca gęstość zaludnienia wynosi 396,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DBA, DB.

Miasteczko Głuszyca leży niedaleko takich miejscowości jak: Jedlina-Zdrój (4,0km), Szczawno-Zdrój (16,2km) , Wałbrzych (12,4km) , Pieszyce (15,1km), Mieroszów (13,1km), Nowa Ruda (15,2km) , Boguszów-Gorce (14,0km).

Niezależnie od pory roku Głuszyca i okolica przyciąga turystów oferując wiele niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Głuszyca posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Głuszyca i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Głuszyca stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.