Tomograf i Rezonans Gródek nad Dunajcem

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wykluczenie możliwych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Gródek nad Dunajcem to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-318. Miejscowość należy do powiatu nowosądeckiego. Powierzchnia zajmuje 88,2 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Gródek nad Dunajcem wynosi ok. 9 235. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Gródek nad Dunajcem gęstość zaludnienia wynosi 104 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNS.

Miasto Gródek nad Dunajcem leży w pobliżu takich miejscowości jak: Czchów (9,3 km), Ciężkowice (15,9 km) , Łososina Dolna (9,7 km) , Iwkowa (12,7 km), Zakliczyn (10,4 km), Bobowa (15,6 km) , Korzenna (11,2 km).

W każdej porze roku Gródek nad Dunajcem i okolica zachwyca odwiedzających oferując ogrom rozrywek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Gródek nad Dunajcem posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Gródek nad Dunajcem i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Gródek nad Dunajcem stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.