Tomograf i Rezonans Jedlicze

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Jedlicze to miasto, które znajduje się w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-460. Miasto należy do powiatu krośnieńskiego. Obszar zajmuje 10,6 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1768. Liczba mieszkańców miasta Jedlicze sięga ok. 5 761. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Jedlicze gęstość zaludnienia wynosi 543,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RKR.

Miejscowość Jedlicze leży blisko takich miejscowości jak: Krosno (9,3km), Rymanów (22,2km) , Jasło (13,0km) , Iwonicz-Zdrój (19,9km), Dukla (18,2km), Strzyżów (19,9km) , Kołaczyce (18,4km).

Bez względu na porę roku Jedlicze i okolica przyciąga turystów gwarantując wiele niespodzianek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Jedlicze posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Jedlicze i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Jedlicze zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.