Tomograf i Rezonans Jedlina-Zdrój

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu określenie choroby organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu uwidocznienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Jedlina-Zdrój to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-330. Miasto należy do powiatu wałbrzyskiego. Obszar zajmuje 17,5 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1768. Liczba mieszkańców miasteczka Jedlina-Zdrój osiąga ok. 4 887. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Jedlina-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 280,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DB.

Miasteczko Jedlina-Zdrój leży w pobliżu takich miejscowości jak: Głuszyca (4,0km), Pieszyce (16,7km) , Wałbrzych (8,4km) , Mieroszów (12,6km), Boguszów-Gorce (10,7km), Świebodzice (15,4km) , Szczawno-Zdrój (12,2km).

Bez względu na porę roku Jedlina-Zdrój i okolica urzeka turystów zapewniając moc atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Jedlina-Zdrój posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Jedlina-Zdrój i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Jedlina-Zdrój oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.