Tomograf i Rezonans Jelcz-Laskowice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wyłączenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Jelcz-Laskowice to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-220. Miasto należy do powiatu oławskiego. Powierzchnia zajmuje 17,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1987. Liczba mieszkańców miejscowości Jelcz-Laskowice osiąga ok. 15 867. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Jelcz-Laskowice gęstość zaludnienia wynosi 930,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DOA.

Miasteczko Jelcz-Laskowice leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Oława (8,5km), Wiązów (24,4km) , Siechnice (11,9km) , Wrocław (21,7km), Bierutów (19,7km), Oleśnica (22,0km) , Brzeg (20,7km).

Bez względu na porę roku Jelcz-Laskowice i okolica przyciąga turystów gwarantując sporo niespodzianek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Jelcz-Laskowice posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Jelcz-Laskowice i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Jelcz-Laskowice oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.