Tomograf i Rezonans Jeleniewo

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu zdiagnozowanie choroby organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Jeleniewo to miasteczko, które położone jest w północno-wschodniej Polsce, województwo Podlaskie, kod pocztowy 16-404. Miasteczko należy do powiatu suwalskiego. Obszar zajmuje 131,4 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Jeleniewo sięga ok. 3 172. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Jeleniewo gęstość zaludnienia wynosi 24 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 87, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od BSU.

Miejscowość Jeleniewo leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Suwałki (11,0 km), Puńsk (19,7 km) , Szypliszki (13,3 km) , Wiżajny (17,4 km), Rutka-Tartak (14,0 km), Filipów (17,6 km) , Przerośl (15,7 km).

Bez względu na porę roku Jeleniewo i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując wiele rozrywek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Jeleniewo posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Jeleniewo i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Jeleniewo daje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.