Tomograf i Rezonans Jeżów

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu uwidocznienie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Jeżów to miasteczko, które położone jest w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 95-047. Miasteczko należy do powiatu brzezińskiego. Powierzchnia zajmuje 64,1 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Jeżów sięga ok. 3 437. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Jeżów gęstość zaludnienia wynosi 54 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 46, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ELW EBR.

Miasteczko Jeżów leży blisko takich miast i miasteczek jak: Słupia (4,5 km), Koluszki (13,1 km) , Rogów (5,7 km) , Godzianów (10,2 km), Głuchów (6,7 km), Żelechlinek (11,9 km) , Lipce Reymontowskie (9,5 km).

Niezależnie od pory roku Jeżów i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując dużo rozrywek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Jeżów posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Jeżów i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Jeżów stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.