Tomograf i Rezonans Jeżowe

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wyłączenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Jeżowe to miasto, które położone jest w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-430. Miasteczko należy do powiatu niżańskiego. Powierzchnia zajmuje 123,9 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Jeżowe sięga ok. 10 159. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Jeżowe gęstość zaludnienia wynosi 82 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 15, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RNI.

Miejscowość Jeżowe leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Kamień (5,7 km), Raniżów (16,1 km) , Rudnik nad Sanem (10,4 km) , Nisko (14,7 km), Bojanów (11,7 km), Ulanów (15,6 km) , Nowa Sarzyna (13,9 km).

Bez względu na porę roku Jeżowe i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując ogrom rozrywek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Jeżowe posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Jeżowe i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Jeżowe tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.