Tomograf i Rezonans Jodłownik

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma na celu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Jodłownik to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-620. Miasteczko należy do powiatu limanowskiego. Obszar zajmuje 72,2 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Jodłownik wynosi ok. 8 614. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Jodłownik gęstość zaludnienia wynosi 118 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miasto Jodłownik leży blisko takich miast i miasteczek jak: Dobra (6,4 km), Słopnice (12,8 km) , Tymbark (7,7 km) , Łapanów (12,1 km), Raciechowice (8,8 km), Trzciana (12,5 km) , Wiśniowa (8,8 km).

W każdej porze roku Jodłownik i okolica urzeka turystów oferując dużo rozrywek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Jodłownik posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Jodłownik i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Jodłownik stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.