Tomograf i Rezonans Jordanów Śląski

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wyłączenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Jordanów Śląski to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-065. Miasteczko należy do powiatu wrocławskiego. Obszar zajmuje 56,7 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Jordanów Śląski osiąga ok. 3 154. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Jordanów Śląski gęstość zaludnienia wynosi 56 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DWR.

Miasto Jordanów Śląski leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Łagiewniki (8,3 km), Marcinowice (16,3 km) , Borów (8,8 km) , Kobierzyce (12,1 km), Sobótka (9,6 km), Niemcza (16,2 km) , Kondratowice (11,1 km).

Bez względu na porę roku Jordanów Śląski i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując sporo atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Jordanów Śląski posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Jordanów Śląski i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Jordanów Śląski oferuje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.