Tomograf i Rezonans Jordanów

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy obrazy prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu przedstawienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wykluczenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Jordanów to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-240. Miasto należy do powiatu suskiego. Obszar zajmuje 21,0 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1564. Liczba mieszkańców miasta Jordanów osiąga ok. 5 362. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Jordanów gęstość zaludnienia wynosi 255,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KSU.

Miasto Jordanów leży niedaleko takich miejscowości jak: Rabka-Zdrój (10,8km), Nowy Targ (24,0km) , Maków Podhalański (14,2km) , Sułkowice (21,2km), Mszana Dolna (18,2km), Myślenice (22,0km) , Sucha Beskidzka (20,3km).

W każdej porze roku Jordanów i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając moc niespodzianek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Jordanów posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Jordanów i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Jordanów oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.