Tomograf i Rezonans Kobylnica

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wyłączenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Kobylnica to miasteczko, które znajduje się w północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 62-006. Miasto należy do powiatu słupskiego. Powierzchnia zajmuje 243,9 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Kobylnica sięga ok. 12 186. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Kobylnica gęstość zaludnienia wynosi 49 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 59, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od GSL.

Miejscowość Kobylnica leży blisko takich miast i miasteczek jak: Słupsk (3,3 km), Kępice (23,3 km) , Ustka (17,9 km) , Postomino (19,3 km), Dębnica Kaszubska (18,5 km), Sławno (22,5 km) , Damnica (18,6 km).

Bez względu na porę roku Kobylnica i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając sporo atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Kobylnica posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Kobylnica i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Kobylnica stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.