Tomograf i Rezonans Kolbuszowa

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie choroby organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wyłączenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Kolbuszowa to miasteczko, które znajduje się w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 36-100. Miasto należy do powiatu kolbuszowskiego. Powierzchnia zajmuje 7,9 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1700. Liczba mieszkańców miejscowości Kolbuszowa osiąga ok. 9 158. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Kolbuszowa gęstość zaludnienia wynosi 1 153,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 17, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RKL.

Miejscowość Kolbuszowa leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Głogów Małopolski (16,8km), Mielec (25,5km) , Sędziszów Małopolski (20,0km) , Ropczyce (24,4km), Nowa Dęba (20,7km), Sokołów Małopolski (24,5km) , Przecław (21,8km).

W każdej porze roku Kolbuszowa i okolica zachwyca turystów zapewniając wiele niespodzianek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Kolbuszowa posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Kolbuszowa i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Kolbuszowa daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.