Tomograf i Rezonans Krościenko nad Dunajcem

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie choroby organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Krościenko nad Dunajcem to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-450. Miasto należy do powiatu nowotarskiego. Powierzchnia zajmuje 57,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Krościenko nad Dunajcem wynosi ok. 6 812. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Krościenko nad Dunajcem gęstość zaludnienia wynosi 119 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNT.

Miasto Krościenko nad Dunajcem leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Czorsztyn (4,6 km), Łukowica (18,7 km) , Szczawnica (7,8 km) , Łącko (12,1 km), Ochotnica Dolna (8,5 km), Kamienica (17,3 km) , Łapsze Niżne (12,1 km).

Niezależnie od pory roku Krościenko nad Dunajcem i okolica zachwyca turystów gwarantując ogrom niespodzianek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Krościenko nad Dunajcem posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Krościenko nad Dunajcem i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Krościenko nad Dunajcem daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.