Tomograf i Rezonans Krosno Odrzańskie

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie możliwych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Krosno Odrzańskie to miasteczko, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-600. Miejscowość należy do powiatu krośnieńskiego. Powierzchnia zajmuje 8,2 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1238. Liczba mieszkańców miejscowości Krosno Odrzańskie osiąga ok. 11 482. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Krosno Odrzańskie gęstość zaludnienia wynosi 1 408,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FKR.

Miasteczko Krosno Odrzańskie leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Czerwieńsk (22,8km), Lubsko (31,3km) , Cybinka (25,8km) , Nowogród Bobrzański (30,0km), Gubin (27,9km), Zielona Góra (31,0km) , Torzym (28,6km).

W każdej porze roku Krosno Odrzańskie i okolica urzeka odwiedzających gwarantując ogrom atrakcji. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Krosno Odrzańskie posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Krosno Odrzańskie i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Krosno Odrzańskie tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.