Tomograf i Rezonans Kudowa-Zdrój

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wyłączenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Kudowa-Zdrój to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-300. Miasteczko należy do powiatu kłodzkiego. Powierzchnia zajmuje 33,9 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1945. Liczba mieszkańców miasteczka Kudowa-Zdrój wynosi ok. 10 018. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Kudowa-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 295,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKL.

Miasto Kudowa-Zdrój leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Duszniki-Zdrój (11,3km), Głuszyca (28,7km) , Radków (12,9km) , Nowa Ruda (23,9km), Szczytna (14,9km), Mieroszów (25,1km) , Polanica-Zdrój (19,6km).

Niezależnie od pory roku Kudowa-Zdrój i okolica przyciąga turystów zapewniając moc niespodzianek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Kudowa-Zdrój posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Kudowa-Zdrój i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Kudowa-Zdrój tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.