Tomograf i Rezonans Kuryłówka

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy obrazy prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wyłączenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Kuryłówka to miasteczko, które położone jest w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-303. Miasteczko należy do powiatu leżajskiego. Powierzchnia zajmuje 141,9 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Kuryłówka wynosi ok. 5 703. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Kuryłówka gęstość zaludnienia wynosi 40 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 17, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RLE.

Miejscowość Kuryłówka leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Leżajsk (5,3 km), Adamówka (17,0 km) , Krzeszów (9,3 km) , Grodzisko Dolne (14,4 km), Potok Górny (10,0 km), Sieniawa (17,0 km) , Nowa Sarzyna (13,2 km).

Niezależnie od pory roku Kuryłówka i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając dużo rozrywek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Kuryłówka posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Kuryłówka i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Kuryłówka oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.