Tomograf i Rezonans Lądek-Zdrój

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu zdiagnozowanie choroby organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Lądek-Zdrój to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-540. Miasteczko należy do powiatu kłodzkiego. Powierzchnia zajmuje 20,3 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1325. Liczba mieszkańców miasta Lądek-Zdrój osiąga ok. 5 685. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Lądek-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 279,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKL.

Miasteczko Lądek-Zdrój leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Stronie Śląskie (5,3km), Otmuchów (24,9km) , Złoty Stok (11,3km) , Kłodzko (18,5km), Paczków (16,1km), Bardo (20,5km) , Bystrzyca Kłodzka (17,6km).

Bez względu na porę roku Lądek-Zdrój i okolica przyciąga turystów gwarantując ogrom niespodzianek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Lądek-Zdrój posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Lądek-Zdrój i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Lądek-Zdrój stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.