Tomograf i Rezonans Lanckorona

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Lanckorona to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-143. Miejscowość należy do powiatu wadowickiego. Obszar zajmuje 40,4 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Lanckorona wynosi ok. 6 193. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Lanckorona gęstość zaludnienia wynosi 153 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWA.

Miasto Lanckorona leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Kalwaria Zebrzydowska (4,6 km), Maków Podhalański (14,6 km) , Sułkowice (6,1 km) , Zembrzyce (11,3 km), Stryszów (6,3 km), Mucharz (11,9 km) , Budzów (8,3 km).

Bez względu na porę roku Lanckorona i okolica urzeka turystów gwarantując sporo niespodzianek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Lanckorona posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Lanckorona i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Lanckorona stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.