Tomograf i Rezonans Limanowa

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu zdiagnozowanie choroby organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wykluczenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Limanowa to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-600. Miasteczko należy do powiatu limanowskiego. Obszar zajmuje 18,7 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1565. Liczba mieszkańców miejscowości Limanowa sięga ok. 15 103. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Limanowa gęstość zaludnienia wynosi 807,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miasto Limanowa leży blisko takich miast i miasteczek jak: Stary Sącz (21,8km), Dobczyce (30,9km) , Nowy Sącz (23,3km) , Mszana Dolna (24,9km), Nowy Wiśnicz (23,5km), Bochnia (29,2km) , Czchów (23,6km).

W każdej porze roku Limanowa i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając sporo rozrywek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Limanowa posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Limanowa i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Limanowa stwarza pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.