Tomograf i Rezonans Lisewo

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Lisewo to miasteczko, które znajduje się w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 86-230. Miasto należy do powiatu chełmińskiego. Powierzchnia zajmuje 86,3 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Lisewo osiąga ok. 5 282. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Lisewo gęstość zaludnienia wynosi 61 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 56, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CCH.

Miasto Lisewo leży blisko takich miejscowości jak: Płużnica (7,6 km), Chełmno (18,4 km) , Papowo Biskupie (9,6 km) , Kijewo Królewskie (16,8 km), Chełmża (10,6 km), Wąbrzeźno (17,4 km) , Stolno (12,4 km).

Bez względu na porę roku Lisewo i okolica przyciąga turystów gwarantując ogrom rozrywek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Lisewo posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Lisewo i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Lisewo oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.