Tomograf i Rezonans Lisia Góra

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Lisia Góra to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-140. Miasteczko należy do powiatu tarnowskiego. Obszar zajmuje 104,3 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Lisia Góra wynosi ok. 15 226. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Lisia Góra gęstość zaludnienia wynosi 145 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miejscowość Lisia Góra leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Tarnów (8,5 km), Wierzchosławice (15,1 km) , Skrzyszów (9,6 km) , Radłów (13,8 km), Dąbrowa Tarnowska (9,7 km), Radgoszcz (14,9 km) , Żabno (12,7 km).

W każdej porze roku Lisia Góra i okolica urzeka turystów gwarantując moc rozrywek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Lisia Góra posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Lisia Góra i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Lisia Góra stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.