Tomograf i Rezonans Liszki

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Liszki to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-060. Miejscowość należy do powiatu krakowskiego. Powierzchnia zajmuje 72,1 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Liszki osiąga ok. 17 110. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Liszki gęstość zaludnienia wynosi 236 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KRA.

Miejscowość Liszki leży niedaleko takich miejscowości jak: Skawina (8,3 km), Mogilany (14,0 km) , Zabierzów (8,6 km) , Wielka Wieś (13,7 km), Czernichów (9,4 km), Zielonki (14,0 km) , Brzeźnica (13,5 km).

W każdej porze roku Liszki i okolica urzeka turystów gwarantując ogrom rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Liszki posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Liszki i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Liszki tworzy wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.