Tomograf i Rezonans Lubicz

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Lubicz to miasto, które leży w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 87-162. Miejscowość należy do powiatu toruńskiego. Obszar zajmuje 105,8 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Lubicz osiąga ok. 19 702. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Lubicz gęstość zaludnienia wynosi 184 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 56, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CTR.

Miejscowość Lubicz leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Obrowo (10,3 km), Aleksandrów Kujawski (17,5 km) , Łysomice (11,3 km) , Kowalewo Pomorskie (16,1 km), Ciechocin (12,4 km), Wielka Nieszawka (17,2 km) , Czernikowo (15,1 km).

W każdej porze roku Lubicz i okolica przyciąga odwiedzających oferując moc rozrywek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Lubicz posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Lubicz i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Lubicz oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.