Tomograf i Rezonans Łukowica

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy obrazy prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wyłączenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Łukowica to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-606. Miasteczko należy do powiatu limanowskiego. Obszar zajmuje 69,7 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Łukowica osiąga ok. 9 995. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Łukowica gęstość zaludnienia wynosi 142 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miejscowość Łukowica leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Łącko (6,8 km), Słopnice (14,1 km) , Podegrodzie (7,8 km) , Kamienica (12,2 km), Stary Sącz (11,2 km), Chełmiec (12,7 km) , Limanowa (12,1 km).

Niezależnie od pory roku Łukowica i okolica urzeka odwiedzających zapewniając wiele atrakcji. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Łukowica posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Łukowica i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Łukowica tworzy pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.