Tomograf i Rezonans Malczyce

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie możliwych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Malczyce to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-320. Miejscowość należy do powiatu średzkiego. Powierzchnia zajmuje 52,6 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Malczyce sięga ok. 5 997. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Malczyce gęstość zaludnienia wynosi 114 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DSR.

Miasto Malczyce leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Ruja (5,4 km), Kunice (17,5 km) , Środa Śląska (9,2 km) , Udanin (16,2 km), Wądroże Wielkie (13,2 km), Kostomłoty (17,4 km) , Prochowice (13,3 km).

W każdej porze roku Malczyce i okolica przyciąga odwiedzających oferując wiele niespodzianek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Malczyce posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Malczyce i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Malczyce daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.