Tomograf i Rezonans Małomice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu określenie choroby organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy obrazy prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Małomice to miasteczko, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 67-320. Miejscowość należy do powiatu żagańskiego. Obszar zajmuje 5,4 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Małomice osiąga ok. 3 512. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Małomice gęstość zaludnienia wynosi 654,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FZG.

Miasto Małomice leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Szprotawa (6,2km), Nowe Miasteczko (24,6km) , Żagań (11,0km) , Przemków (23,5km), Iłowa (18,4km), Żary (23,6km) , Kożuchów (23,4km).

Bez względu na porę roku Małomice i okolica urzeka turystów oferując moc rozrywek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Małomice posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Małomice i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Małomice tworzy pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.