Tomograf i Rezonans Marciszów

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wyłączenie możliwych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Marciszów to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-410. Miasto należy do powiatu kamiennogórskiego. Obszar zajmuje 81,6 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Marciszów osiąga ok. 4 553. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Marciszów gęstość zaludnienia wynosi 56 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 75, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKA.

Miejscowość Marciszów leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Janowice Wielkie (5,9 km), Lubawka (16,8 km) , Czarny Bór (10,2 km) , Stare Bogaczowice (13,5 km), Bolków (10,7 km), Mysłakowice (15,6 km) , Kamienna Góra (13,0 km).

Niezależnie od pory roku Marciszów i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując sporo rozrywek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Marciszów posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Marciszów i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Marciszów stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.