Tomograf i Rezonans Mielno

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie choroby organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu przedstawienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie możliwych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Mielno to miasto, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 76-032. Miejscowość należy do powiatu koszalińskiego. Powierzchnia zajmuje 62,1 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Mielno sięga ok. 4 934. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Mielno gęstość zaludnienia wynosi 80 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 94, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZKO.

Miejscowość Mielno leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Będzino (10,3 km), Dygowo (26,0 km) , Biesiekierz (14,2 km) , Ustronie Morskie (20,7 km), Sianów (15,4 km), Manowo (21,5 km) , Świeszyno (16,9 km).

Bez względu na porę roku Mielno i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając dużo atrakcji. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Mielno posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Mielno i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Mielno daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.