Tomograf i Rezonans Nałęczów

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Nałęczów to miasteczko, które znajduje się w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 24-140. Miasto należy do powiatu puławskiego. Obszar zajmuje 13,8 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1963. Liczba mieszkańców miejscowości Nałęczów sięga ok. 3 750. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Nałęczów gęstość zaludnienia wynosi 271,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 81, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LPU.

Miasto Nałęczów leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Bełżyce (13,2km), Urzędów (32,9km) , Poniatowa (14,7km) , Opole Lubelskie (23,0km), Kazimierz Dolny (18,5km), Lublin (25,0km) , Puławy (22,4km).

Niezależnie od pory roku Nałęczów i okolica zachwyca turystów gwarantując sporo atrakcji. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Nałęczów posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Nałęczów i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Nałęczów oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.