Tomograf i Rezonans Nawojowa

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie możliwych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Nawojowa to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-335. Miejscowość należy do powiatu nowosądeckiego. Powierzchnia zajmuje 50,2 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Nawojowa sięga ok. 8 599. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Nawojowa gęstość zaludnienia wynosi 171 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNS.

Miejscowość Nawojowa leży blisko takich miejscowości jak: Kamionka Wielka (7,0 km), Piwniczna-Zdrój (13,6 km) , Stary Sącz (8,2 km) , Podegrodzie (11,5 km), Rytro (9,6 km), Łabowa (12,2 km) , Chełmiec (9,8 km).

Niezależnie od pory roku Nawojowa i okolica zachwyca turystów zapewniając wiele atrakcji. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Nawojowa posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Nawojowa i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Nawojowa tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.