Tomograf i Rezonans Ośno Lubuskie

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje obrazy prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Ośno Lubuskie to miasteczko, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 69-220. Miejscowość należy do powiatu słubickiego. Powierzchnia zajmuje 8,0 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1347. Liczba mieszkańców miasta Ośno Lubuskie wynosi ok. 3 911. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Ośno Lubuskie gęstość zaludnienia wynosi 488,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSL.

Miasteczko Ośno Lubuskie leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Rzepin (12,2km), Lubniewice (26,3km) , Sulęcin (16,4km) , Słubice (24,2km), Torzym (21,0km), Witnica (24,5km) , Kostrzyn nad Odrą (21,4km).

Niezależnie od pory roku Ośno Lubuskie i okolica przyciąga turystów oferując moc rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Ośno Lubuskie posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Ośno Lubuskie i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Ośno Lubuskie tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.