Tomograf i Rezonans Oświęcim

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie możliwych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Oświęcim to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-600. Miasteczko należy do powiatu oświęcimskiego. Obszar zajmuje 30,0 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1272. Liczba mieszkańców miasteczka Oświęcim wynosi ok. 38 678. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Oświęcim gęstość zaludnienia wynosi 1 289,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KOS.

Miasto Oświęcim leży w pobliżu takich miejscowości jak: Brzeszcze (7,1km), Wilamowice (13,7km) , Chełmek (7,8km) , Imielin (12,4km), Bieruń (10,4km), Lędziny (13,3km) , Libiąż (10,8km).

Bez względu na porę roku Oświęcim i okolica przyciąga turystów gwarantując sporo niespodzianek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Oświęcim posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Oświęcim i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Oświęcim stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.