Tomograf i Rezonans Paszowice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Paszowice to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-411. Miejscowość należy do powiatu jaworskiego. Obszar zajmuje 101,3 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Paszowice wynosi ok. 3 976. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Paszowice gęstość zaludnienia wynosi 39 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DJA.

Miejscowość Paszowice leży niedaleko takich miejscowości jak: Męcinka (7,9 km), Krotoszyce (16,6 km) , Mściwojów (9,1 km) , Strzegom (15,0 km), Bolków (10,1 km), Legnickie Pole (16,2 km) , Dobromierz (12,6 km).

Niezależnie od pory roku Paszowice i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując dużo atrakcji. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Paszowice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Paszowice i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Paszowice zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.