Tomograf i Rezonans Piechowice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma na celu zdiagnozowanie choroby organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje obrazy prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Piechowice to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-573. Miasteczko należy do powiatu jeleniogórskiego. Obszar zajmuje 43,2 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1967. Liczba mieszkańców miasta Piechowice osiąga ok. 6 274. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Piechowice gęstość zaludnienia wynosi 145,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 75, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DJE.

Miejscowość Piechowice leży w pobliżu takich miejscowości jak: Szklarska Poręba (5,6km), Wleń (19,5km) , Jelenia Góra (10,4km) , Świeradów-Zdrój (19,1km), Karpacz (13,7km), Lubomierz (19,2km) , Kowary (17,9km).

W każdej porze roku Piechowice i okolica urzeka turystów oferując ogrom niespodzianek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Piechowice posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Piechowice i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Piechowice zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.